Vinland Golf Academy & Vinland Golf CampVážení klienti a přátelé,

letos, již 13. rokem, pro Vás budeme pořádat golfovou akademii, která Vám umožní nahlédnout do tajů tak krásného sportu, jakým golf bezesporu je.

Všechny naše golfové akademie jsou koncipovány pro začátečníky a golfové kempy pro pokročilé golfisty. Každé skupině se věnuje jeden profesionální trenér PGA a každá skupina má svůj individuální program.

Nabídku golfové akademie a kempu můžete využít i pro své klienty, obchodní partnery, zaměstnance, rodinné příslušníky nebo kamarády.

Golfová akademie a kemp se v letošním roce bude konat 8. - 13.5.2016 v Golf & Spa Resortu Cihelny u Karlových Varů. Zaznamenejte si, prosím, tento termín do svých diářů.

Rádi bychom Vás požádali, o zpětnou reakci, zda máte o golfovou akademii a kemp zájem či nikoliv. Vzhledem k nově vybudovanému hotelu přímo na resortu, je kapacita pokojů omezena, pro velký zájem golfistů i negolfistů se velmi rychle plní... :-).

Kompletní nabídka Vám bude poslána v nejbližší době. V případě Vašeho zájmu je možné dát golfovou akademii / kemp i do nákladů.

Nabídky:

Těšíme se na Vás! Golfu zdar!

Mgr. Peter  Mikula
President

Linda Šabatová
sekretář
Mob.: +420 724 526 161
e-mail: info@vinlandgolfclub.cz
www.VinlandGolfClub.cz