DAKAR 2010 - Napříč Jižní Amerikou

Volné pokračování knihy „Dakar 2009 Legenda pokračuje“ přináší to nejlepší z legendy jménem Rallye Dakar. Množství atraktivních fotografií přímo z epicentra dění doplňují zasvěcené texty. Publikace mapuje kompletní českou účast, prostor je samozřejmě věnován všemu zajímavému napříč kategoriemi.

Jižní Amerika nabídla atraktivní podívanou, závodilo se od Atlantiku k Pacifiku a zpět, v Andách i poušti Atacama.

Autor LADISLAV LÁLA

"Extrémní situace vytvářejí jedinečné prostředí, které Vám umožní dokonale poznat sebe sama i ty okolo Vás. Z tohoto pohledu byl  Dakar skvělou zkušeností. Pokud chcete okusit pravý dakarský koktejl, který jsme pro Vás letos namíchali, tak musíte knížku Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou mít. Je ještě pestřejší, než ta loňská a v mnoha ohledech jde mnohem dál."

Při tvorbě této knihy jsme se snažili vzít k srdci připomínky čtenářů, které jsme v průběhu roku posbírali. Díky moc za ně. Dakar za posledních několik let velmi zrychlil a rozdíly mezi špičkou a zbytkem startovního pole se tak ještě více prohloubily. Naše loňská knížka přinesla poněkud jiný pohled na Rallye Dakar a ta letošní jde mnohem dál. Tým spoluautorů je zárukou kvality fotografií a zasvěcenosti textů. Jednotlivé kategorie jsou dnes natolik specializované, že je prostě jeden člověk kvalifikovaně nepostihne.

Spoluautoři
Martin Haleš, Gerhard Hüdepohl, Marian Chytka, Radovan Jašíček, Jaroslav Jindra, Tomáš Kocanda, Peter Mikula, Radek Smolka, Tomáš Uruba, Jiří Vintr

DOPORUČENÁ CENA:   499,- Kč